lang cz lang en lang ru lang de lang pl lang it lang fr lang es
Domů Proč Fantom? Jak Fantom pracuje Kontakt
 
 
Copyright: AmuTec © 2012 - 2015
Dobré      
          důvody pro
FANTOM            

Rok co rok přijde o svá auta kolem 20.000 majitelů. Běžně pěti, nejvíce patnácti procentům z nich se majetek vrátí. Není to nějak málo při všech těch sofistikovaných vyhledávacích zařízeních? Není. Vybaveno jimi je zatím jen velmi málo aut.Pročpak to? Jsou prý drahé. Nelíbí se nám prý pocit, že jsme sledováni. Nechceme za ně platit ty roční poplatky.
A potom, všechny jsou instalovány stejně.
S FANTOMEM je to jiné. Zloději si nic nedělají z běžných zabezpečovacích zařízení. Jediné, co na ně platí, je chyták, nastražený kutilem. Nemusí být nákladný! Rozhodující je Váš důvtip při jeho umístění. Následná cena provozu je již zanedbatelná a šance návratu ztraceného majetku absolutně nejvyšší.

Hrajeme s Vámi Fair Play!
Fantom není hračka. Je to mimořádně efektivní nástroj na dohledání postrádaného majetku. Pokud se Vaše auto, zmizelé během prvního roku provozu, nenajde, vrátíme Vám peníze za Fantoma zpět. Za těchto podmínek:
  • jen pro vozidla do 3,5t
  • jen po dobu jednoho roku od prodeje (aktivace jednotky na webovém profilu a do týdne vepsat VIN vozidla)
  • jen pro ty Fantomy, které s webem pravidelně komunikovaly (bez výpadků delších než 2 týdny)
Podmínka pro výplatu: Předložit TP, Protokol o krádeži, Potvrzení o přerušení pátrání.
Jak          
FANTOM      
       pracuje

Skryjte jej na vhodné utajené místo Vašeho vozu. A vše ostatní obstará Fantom sám.Většinu času spí a šetří energii, ale několikrát denně zapne na krátko modem, aby zjistil, zda není poptávána jeho poloha nebo požadován režim vyhledávání. Jedenkrát týdne Fantom projeví svou životachopnost odesláním zprávy s polohou, stavem kreditu SIM karty, teplotou a dalšími provozními informacemi. V případě, který obyčejně věříme, že nikdy nenastane, stačí odeslat povel "vyhledávání" a po jeho doručení Fantom začne hlásit svou polohu. Kapacita baterií stačí na mnoho dní vyhledávání.
Cena Fantoma zahrnuje provoz obslužného webu a podporu dispečinku po dobu jednoho roku. Další rok či roky si lze připlatit nebo můžete svého Fantoma obsluhovat dle návodu sami z vlastního mobilu.

Vše je připraveno.
Svůj nový Fantom dostanete plně funkční. Obsahuje baterie i předplacenou SIM kartu. Součástí dodávky je samozřejmě i nepovinný internetový obslužný profil s podporou dispečinku pro případ nouze na první rok v ceně.

Za kolik?
Cena zařízení včetně předplacené SIM, baterií a internetového profilu na 1 rok je 7500,- Kč vč. DPH. Provozní poplatek na další období činí 968,- Kč vč. DPH ročně, který však není povinný, rozhodnete-li se zařízení obsluhovat výhradně sami.

Kam s ním?
Moderní GPS přijímače se mnohdy obejdou bez přímého výhledu na nebe. Váš Fantom bude pracovat zpoza čalounění stropu, zavazadelníku i dveří. Lze jej umístit do sedadla, do motoru, do nárazníku. A v létě třeba do skůtru nebo do auta z půjčovny na zahraniční dovolené. Vždy je co chránit!
AmuTec, spol. s r.o.

Pod Štěpem 1536/35
10200 Praha 10 - Hostivař

e-mail: amutec@amutec.cz

tel.: (+420) 725 FAN TOM
(+420) 725 326 866Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko :
Msg :
Url :
Add :
E-mail :
Telefon :
wiadomość :